آخرین خبرها
فروشگاه هزارپیچ
تپه هزار پیچ گرگان

فروشگاه هزارپیچ از آغاز تا امروز

تولد یک ستاره

داستان فروشگاه هزارپیچ به سالها قبل از تاسیس آن برمی‌گردد. زمانیکه آقای علیرضا محمدیان مدیر و مالک این فروشگاه در آغاز جوانی خود و در اواسط دهه 80 وارد تجارت پیچ و مهره شد. علیرضا در ابتدا به عنوان به عنوان یک فروشنده آموزش لازم را در این زمینه دید. شم تجاری و هوش بالای او سبب شد تا در مدت زمان کوتاهی مراحل پیشرفت خود را به سرعت سپری کند و در مدت زمان کوتاهی به عنوان مدیر فروش در فروشگاه یدک پیچ آزادی در شهر گرگان مشغول به کار شود. در تمام این مدت او در کنار فعالیت تجاری، مراحل تحصیلی خود را نیز با موفقیت سپری کرد.

در آغاز دهه 90 علیرضا که دانش و مهارت کافی را در زمینه پیچ و مهره کسب کرده بود تصمیم گرفت مرکز بزرگ پیچ و مهره در گرگان را تاسیس نماید. او با کمک برادرش رضا که در زمینه مارکتینگ مطالعات و آگاهی مناسبی داشت فروشگاه پیچ و مهره بزرگی را تاسیس کرد. 

چرا هزارپیچ؟

در ابتدای تاسیس این فروشگاه بزرگ آنها تصمیم گرفتند مانند هر کسب و کار معتبری نامی مناسب برای آن در نظر بگیرند. نامی که هم دربردارنده هویت صاحبان آن باشد و هم با کسب و کارشان تطابق داشته باشد. هزارپیچ تفرجگاهی زیبا و دیدنی در شهر گرگان است. این مکان برای مردم گرگان مکانی زیبا و خاطره انگیز است. برای دسترسی به این جاذبه گردشگری باید از مسیری پر پبچ و خم عبور کرد. به علت وجود همین مسیر پرپیچ به آن هزارپیچ می‌گویند. پیچ‌های این جاده یادآور رزوه های یک پیچ است. برادران محمدیان با الهام از همین مکان زیبا و مسیر جذابش،کسب و کار خود را با نام فروشگاه هزارپیچ نامگذاری کردند.

ما سه نفر بودیم

علیرضا محمدیان

علیرضا محمدیان در دهه 80 وارد تجارت پیچ و مهره شد. او با کسب دانش و تلاش فراوان خیلی زود به چهره ای شناخته شده در این حوزه تبدیل گشت. او در اوایل دهه 90 فروشگاه هزارپیچ را تاسیس کرد و به عنوان صاحب امتیاز و مدیر اصلی آن مشغول به فعالیت گشت. او با شم تجاری و هوش مدیریت بالای خود توانسته است این فروشگاه را در مدت کوتاهی به نامی مطمئن و برندی شناخته شده تبدیل کند. 

احمد محمدیان

احمد محمدیان برادر کوچکتر علیرضا در سالهای ابتدای تاسیس این فروشگاه به جهت تحصیل علم، فرصت حضور چندانی نداشت. اما با گسترش این فروشگاه و افزایش فعالیت آن وارد عمل شد. او نیز مانند برادران دیگر خود به مدیری کارآمد تبدیل شد. پس از آن که این برادران تجارت خود را در سطح کشور به طور گسترده شروع نمودند او در اداره دفتر فروش گرگان نقش موثر و کارآمدی داشت.

رضا محمدیان

رضا محمدیان کوچکترین برادر خانواده محمدیان است که از همان آغاز در کنار برادرش علیرضا حضور داشت. او در دو سال اول در فروشگاه هزارپیچ به عنوان مدیر میانی فعالیت داشت. سپس با مطالعاتی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ داشت تصمیم به فروش سراسری پیچ و مهره، با قیمت مناسب در سطح کشور نمود. اینک او به برادرانش در زمینه فروش و توزیع پیچ و مهره در سطح کشور کمک می‌کند.

شعار فروشگاه هزارپیچ

جنس خریداری شده همواره ، پس گرفته می‌شود.

دلیل تمایز فروشگاه هزارپیچ

جنس خریداری شده همواره ، پس گرفته می‌شود.

آینده پیش رو

فروشگاه هزارپیچ امروزه بزرگترین تامین کننده و توزیع کننده پیچ در سطح گلستان است.

مدیریت این فروشگاه بزرگ برعهده برادران محمدیان است.

علیرضا محمدیان مدیر اصلی این فروشگاه در دهه 80 وارد صنعت توزیع و فروش پیچ و مهره شد.

ایشان پس از چند سال فعالیت در این زمینه دریافت که شرکت ها و صنایع در سطح استان و شهر گرگان در تامین انواع پیچ و مهره و سایر اقلام مرتبط با آن با دشواری‌های خاصی مواجه هستند.

حتی در صورت تامین نیز قیمت آن برای صاحبان صنایع و مشتریان بسیار گران تمام می‌شد.

تاسیس فروشگاه هزارپیچ

علیرضا محمدیان در دهه 80 ضمن مهارت پیدا کردن در زمینه تجارت پیچ و مهره، به دنبال راهی برای خدمت رسانی بهتر به مردم شهر گرگان و استان گلستان بود.

پس در آغاز دهه 90 علیرضا محمدیان با کمک برادرش رضا محمدیان  فروشگاه بزرگ پیچ و مهره هزارپیچ را تاسیس کرد. 

برادران محمدیان با الهام از یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر گرگان نام تجاری فروشگاه خود را انتحاب کردند.

تپه هزارپیچ یکی از نقاط مرتفع و زیبای شهر گرگان است و با حضور در تپه هزارپیچ می‌توانید نمایی جذاب از شهر گرگان را تماشا کنید

برادران محمدیان با توجه به تحصیلات عالیه خود و مطالعاتی که در زمینه مارکتینگ داشتند از همان ابتدا توجه مشتریان را به خود جلب کردند.

در مدت کوتاهی فروشگاه هزارپیچ به قطب فروش انواع پیچ و مهره و ابزارآلات در شهر گرگان تبدیل شد.

پس از مدتی با افزایش سفارشات و حجم معاملات برادر دیگر ایشان احمد محمدیان نیز به کادر مدیریت این فروشگاه اضافه شد.

ظرف دو سال این فروشگاه به عنوان تامین کننده اصلی پیچ و مهره در استان گلستان نام گرفت.

شعار جذاب این فروشگاه همواره در ذهن مشتریان می درخشد:

جنس خریداری شده همیشه پس گرفته می‌شود.

امروزه این فروشگاه به عنوان یکی از بزرگترین توزیع کنندگان انواع پیچ و مهره در سطح کشور سعی می نماید با کیفیت ترین اجناس را با مناسب ترین قیمت به دست مشتریان برساند.

تعدادی از محصولات فروشگاه هزارپیچ

پیچ و مهره خشکه در تمام سایزها.

پیچ و مهره آهنی در تمام سایزها.

پیچ و مهره گالوانیزه در تمام سایزها.

پیچ الن در تمام سایزها.

پیچ سرمته ای در تمام سایزها.

پیچ خودکار در تمام سایزها.

پیچ و مهره چرخ ماشین های سبک و سنگین.

پیچ شیروانی در تمام سایزها.

واشرتخت و فنری در تمام سایزها.

رول بولت سنتر بولت و پیچ دوسررزوه.

و هزاران محصول دیگر.

تلفن ثابت تماس با فروشگاه هزارپیچ : ۰۱۷۳۲۱۲۶۴۴۰ روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 تا 20 پنج شنبه ها 8 – 14 .

تلفن همراه مشاوره و خرید : 09119666218 هفت روز هفته به صورت شبانه روزی.

تلفن همراه پشتیبانی : 09117724572 در صورت عدم پاسخگویی دو شماره بالا با این شماره تماس بگیرید.

Call Now Buttonجهت تماس با ما کلیک کنید